Oferta pracy

Specjalista ds. Wsparcia Managerów

Lokalizacja:
Warszawa
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Wymagania:

  • Angielski na dobrym poziomie (C1)
  • Umiejętności organizacyjne
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Znajomość przepisów dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

Mile widziane:

  • biegła znajomość języka Koreańskiego

Obowiązki:

  •  Wsparcie managerów w codziennym funkcjonowaniu (kwestie dotyczące mieszkania i pobytu w Polsce)
  • Gromadzenie i opisywanie dokumentów księgowych, współpraca z zespołem księgowości
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Udział w eventach wewnętrznych i zewnętrznych w celu wsparcia managerów

Oferujemy:

  • biuro w centrum Warszawy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • karta lunchowa
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, imprezy firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Together we can do more.
Try our services.