Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia transportu

Lokalizacja:
Białystok
Rodzaj pracy:
praca stacjonarna
Wymiar pracy:
pełen etat

Obowiązki:

  • rejestracja nowych pojazdów oraz bieżąca obsługa dokumentów rejestracyjnych
  • odnawianie Licencji Krajowej i Międzynarodowej na przewozy rzeczy oraz bieżące zgłaszanie pojazdów
  • zamawianie i zwroty zezwoleń potrzebnych na przejazd krajami spoza Unii Europejskiej
  • zamawianie i wspieranie kierowców w obsłudze urządzeń do poboru opłat drogowych
  • zamawianie zezwoleń na transport ponadgabarytowy w różnych krajach UE
  • zarządzanie zamówieniami nowych oraz rezygnacją z nieużywanych urządzeń Transics
  • definiowanie nowych pozycji w systemie Transics: strefy GeoFencing, punkty POI, użytkownicy, pojazdy, podział na grupy
  • wysyłanie zepsutych urządzeń do naprawy oraz zapewnienie części zamiennych dla serwisu
  • prowadzenie ewidencji urządzeń Transics oraz weryfikacja pozycji na fakturach
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie systemu wydawania AdBlue z dystrybutora w oddziale w Tychach i sprawdzanie poprawności generowanych raportów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki związane z logistyką, transportem lub zarządzaniem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość przepisów dotyczących transportu krajowego i międzynarodowego
  • znajomość obsługi systemu Transics lub podobnych systemów zarządzania flotą
  • umiejętność zarządzania dokumentacją i prowadzenia ewidencji
  • zdolność do pracy samodzielnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • wysoka dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia (Umowę o pracę)
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL
  • premie uzależnione od wyników pracy
  • obiady firmowe i kawę
  • elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7-9)
  • darmowy parking
  • pakiet medyczny Luxmed
  • atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z oznaczonym stanowiskiem i opatrzone stosowną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Together we can do more.
Try our services.